System mailingowy

Świetne narzędzie do pozyskania nowych klientów

Planujesz realizować kampanie mailingowe, rozsyłać cyklicznie newslettery, a może masz własną bazę adresów e-mail i chcesz na niej zarabiać – AdMailer daje takie możliwości. To świetny system mailingowy, który pozwala na łatwe i skuteczne przeprowadzenie tego typu działań. Program umożliwia łatwe wyszukiwanie w internecie adresów e-mail za pomocą wyszukiwarek na wybrane słowa kluczowe. Potrafi importować adresy e- mail z plików tekstowych, z treści, z forów oraz katalogów, pozwala również dodawać własne adresy. Ów system mailingowy został doceniony przez wiele osób, gdyż nie tylko jest on bardzo skuteczny, ale równocześnie też łatwy w obsłudze.

Dzięki automatyzacji oraz intuicyjności programu, za jednym kliknięciem myszki będziesz w stanie wysłać tysiące maili w zdefiniowanych wcześniej częściach! Całą resztę pracy wykona za Ciebie program. Jak więc widać, taki system mailingowy znacząco może ułatwić całą pracę, dlatego warto wypróbować tego rodzaju narzędzie, gdyż może ono wpłynąć na rozwój Twojej firmy. To jednak nie wszystkie atuty, jakie oferuje nam ten system mailingowy. Okazuje się bowiem, że AdMailer5 pozwala na ocenę skuteczności mailingów poprzez dostęp do zakładki statystyki. Oddajemy do dyspozycji klienta narzędzie informacyjne, które pozwala na wyciągnięcie przydatnych wniosków w dalszej kampanii reklamowej. Przekonaj się sam.

Program umożliwia łatwe wyszukiwanie w internecie adresów e-mail za pomocą wyszukiwarek na wybrane słowa kluczowe. Potrafi importować adresy e- mail z plików tekstowych, z treści, z forów oraz katalogów, pozwala również dodawać własne adresy. AdMailer5 potrafi w wyjątkowo skuteczny sposób pozyskać adresy poczty elektronicznej Twoich potencjalnych klientów. Wystarczy wprowadzić interesującą Cię branżę w jakiej chcesz pozyskać kontrahentów, a ich adresy automatycznie zostaną wyszukane i dodane do stworzonej wcześniej grupy. Program dodatkowo pozwala na importowanie adresów e-mail z plików tekstowych, katalogów oraz ręczne ich wprowadzanie. Dodawanie adresów e-mail nigdy nie było równie proste i skuteczne. Dzięki tak rzetelnie zbudowanej bazie adresów będziesz mógł sukcesywnie powiększać swoje grono klientów.

Dzięki automatyzacji oraz intuicyjności programu, za jednym kliknięciem myszki będziesz w stanie wysłać tysiące maili w zdefiniowanych wcześniej częściach! Całą resztę pracy wykona za Ciebie program. Program AdMailer5 pozwoli Ci na wysłanie dużej liczby maili do potencjalnych klientów, przy minimalnym nakładzie pracy własnej. Jest to bardzo proste, po stworzeniu bazy adresów, wystarczy ustawić ile wiadomości ma zostać wysłana podczas jednej sesji i już. Jedno kliknięcie i tysiące firm, klientów dowie się o Twoim istnieniu i Twojej działalności. Jest to świetna metoda na m. in. ogłaszanie promocji.

AdMailer5 pozwala na ocenę skuteczności mailingów poprzez dostęp do zakładki statystyki. Oddajemy do dyspozycji klienta narzędzie informacyjne które pozwala na wyciągnięcie przydatnych wniosków w dalszej kampanii reklamowej. Przekonaj się sam. Program pozwala na zbieranie informacji o wysłanych mailingach, przechowuje ich statystyki w których znajdziesz m. in. ile z wysłanych wiadomości została otworzona, na jaką część odpowiedziano i ile wykonanych zostało kliknięć w odnośniki znajdujące się w wiadomości. Daje to możliwość na wyciągnięcie wniosków, dzięki którym sprzedaż w Twojej firmie może znacznie wzrosnąć.

Chciałbyś mieć newsletter na swojej stronie? Nic prostszego! Program sam za Ciebie wygeneruje kod, który później wystarczy wkleić na stronę, i możesz cieszyć się newsletterem, który będzie zintegrowany bezpośrednio z programem. Jest to kolejna funkcjonalność ułatwiająca rozwój Twojego biznesu w internecie. Poprzez newsletter na swojej stronie pozyskasz nowych, potencjalnych klientów. Nie warto więc dłużej czekać. Program AdMailer5 pomoże Ci w wygenerowaniu kodu, który następnie wystarczy zamieścić na stronie. Wszystkie maile przechowywane są w bazie programu, w zdefiniowanej przez Ciebie grupie, więc nie będziesz musiał nic więcej robić.

 • Filtrowanie adresów (np. tylko biuro@, bok@, sprzedaż@)
 • Responsywny design narzędzia – korzystaj także na komórkach i tabletach
 • Eksport adresów
 • Oczyszczanie bazy mailowej
 • Szybka testowa wysyłka
 • Test antyspamowy
 • Gotowe szablony maili
 • Wstawienie linku „wypisz mnie z mailingu”
 • Wstawienie linku „Chcę ofertę” -> wysłanie drugiej wiadomości z ofertą
 • Możliwość stosowania synonimów (każdy mail będzie lekko inny)
 • Personalizacja wiadomości („Witaj Ania! …”)
 • Wysyłanie wiadomości z załącznikami
 • Wysyłanie wiadomości graficznych na podstawie załącznika
 • Harmonogram wysyłki (wysyłka wt-czw w godzinach 9-16:00 jest wg. statystyk najskuteczniejsza).
 • Planowanie wysyłki od konkretnej daty.
 • Obsługa wielu kont SMTP

Skuteczny system mailingowy, który pozwala wpłynąć na rozwój Państwa firmy

Chciałbyś mieć newsletter na swojej stronie? Nic prostszego! Program sam za Ciebie wygeneruje kod, który później wystarczy wkleić na stronę i możesz cieszyć się newsletterem, który będzie zintegrowany bezpośrednio z programem. Oferowany przez nas system mailingowy posiada więc naprawdę sporo zalet, dlatego też doceniany jest przez klientów. Jedną z ciekawych jego możliwości jest na przykład filtrowanie adresów. To oznacza, iż możemy wybrać tylko adresy z przedrostkiem biuro@, bok@, sprzedaż@. Równocześnie ważny jest responsywny design narzędzia. Dzięki temu możesz korzystać z niego także na komórkach i tabletach. Ów system mailingowy jest naprawdę bardzo nowoczesny.

Pomocny bywa także eksport adresów. Nasz system mailingowy oferuje tego typu możliwość, a to pozwala na znacznie łatwiejszą obsługę. Użytkownik może zastosować także oczyszczanie bazy mailowej, dzięki czemu będziesz mieć dostęp do aktualnych adresów email. Co ważniejsze program oferuje także test antyspamowy. To również znacząco wpływa na skuteczność zaplanowanej kampanii. Jak więc widać ów system mailingowy posiada naprawdę sporo możliwości i może pomóc Ci w przeprowadzeniu skutecznej kampanii mailingowej.

System mailingowy – skuteczny sposób na kampanię reklamową

W dzisiejszych czasach stosowanie nowoczesnych technologii podczas realizowania kampanii reklamowych staje się koniecznością. W ten sposób można bowiem trafić do większej ilości klientów. Dlatego też proponujemy Państwu specjalny system mailingowy, który znacznie usprawni tego typu działania. To narzędzie nie tylko pozwala na przeprowadzenie wszelkich kampanii, ale równocześnie umożliwia zmierzenie ich skuteczności, dzięki czemu możemy zaplanować kolejne kroki. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszą ofertą.

Dostępne pakiety

Pakiety abonamentów pozwalają rozszerzyć podstawową funkcjonalność programu, dają dostęp do bezpłatnej pomocy technicznej oraz – co najważniejsze – umożliwiają bezpłatne pobierania najnowszych wersji programu

BASIC
25 PLNmc
Dla mniejszych firm
do 300podstron wyszukiwania adresów @ wgłąb serwisu www
do 150 000wysłanych maili w miesiącu
do 5aktywnych kampanii jednocześnie
Pomoc technicznaw dni robocze od Poniedziałku do Piątku
Aktualizacje programumożliwość pobierania najnowszych wersji programu
Standard
50 PLNmc
Dla tych którzy nie lubią limitów
bez ograniczeń ilościpodstron wyszukiwania adresów @ wgłąb serwisu www
bez ograniczeń ilościwysłanych maili w miesiącu
bez ograniczeń ilościaktywnych kampanii jednocześnie
Pomoc technicznaw dni robocze od Poniedziałku do Piątku
Aktualizacje programumożliwość pobierania najnowszych wersji programu
VIP
100 PLNmc
Dla wymagających
korzyści pakieru Standarddotyczy limitu podstron, wysyłki oraz kampanii
Priorytetowa pomoc technicznaw dni robocze od Poniedziałku do Piątku
Zdalne w wsparcie technicznemożliwość udzielenia wsparcia za pomocą pulpitu zdalnego
Własne logo programumożliwość ustawienia w programie własnego logo
Aktualizacje programumożliwość pobierania najnowszych wersji programu

*Podane kwoty są cenami netto

Wymagania techniczne programu

Program AdMailer 5 jest programem webowym – wymaga więc instalacji na serwerze. Poniżej parametry jakie powinien spełniać serwer, aby program działał poprawnie:

Wersja PHP od 5.3 do 5.6
Baza danych MySql Min. 100mb
Wolne miejsce na serwerze Min 100mb
Uruchomione moduły/funkcje IonCube (wersja od v3.1.29), mod_rewrite, openSSL, mcrypt, funkcje z grupy Imap
Tryp safe_mode Wyłączony
Open_basedir Wyłączony

Licencja programu

Jeśli chcesz się zapoznać z licencją programu AdMailer 5, kliknij przycisk poniżej:

Download FromPobierz licencje