Program do mailingu – szybki newsletter

Skuteczny eMarketing dla Twojej firmy

• Proste wysyłanie tysięcy wiadomości
• Łatwe zarządzanie bazami mailingowymi
• Łatwe pozyskanie adresów email.

Program do mailingu - AdMailer

Poznaj możliwości programu

Proste wysyłanie tysięcy wiadomości

Dzięki automatyzacji oraz intuicyjności programu, za jednym kliknięciem myszki będziesz w stanie wysłać tysiące maili w zdefiniowanych wcześniej częściach! Całą resztę pracy wykona za Ciebie program.

łatwe pozyskiwanie adresów email

Program umożliwia łatwe wyszukiwanie w internecie adresów e-mail za pomocą wyszukiwarek na wybrane słowa kluczowe. Potrafi importować adresy e- mail z plików tekstowych, z treści, z forów oraz katalogów, pozwala również dodawać własne adresy.

Statystyki wysyłki mailingu

AdMailer5 pozwala na ocenę skuteczności mailingów poprzez dostęp do zakładki statystyki. Oddajemy do dyspozycji klienta narzędzie informacyjne które pozwala na wyciągnięcie przydatnych wniosków w dalszej kampanii reklamowej. Przekonaj się sam.

Jak skutecznie przygotować newsletter?

Coraz więcej osób ma świadomość, iż newsletter nie oznacza jedynie prostego maila, ale równocześnie jest wspaniałym sposobem na kampanię marketingową. To również świetne narzędzie korzystnie wpływające na rozwój całej firmy poprzez możliwość pozyskiwania nowych klientów. Program do mailingu może nam znaczne usprawnić cały proces związany z przygotowaniem kampanii. Ułatwia on mianowicie wszelkie działania marketingowe oraz komunikację wraz z partnerami bądź klientami. E-mail marketing to współcześnie jedna z popularniejszych form marketingu, która realizowana jest za pomocą nowoczesnych technologii. Natomiast programy do mailingu zdecydowanie ułatwiają taką komunikację z potencjalnymi odbiorcami. Jest to więc rozwiązanie nie tylko uniwersalne, ale przy tym bardzo skuteczne. Co ważniejsze e-mailing jest dosyć prosty w obsłudze.

Newsletter opiera się na wykorzystywaniu poczty elektronicznej do rozsyłania informacji mailowych dotyczących prowadzonej działalności bądź też informacji będących elementem wcześniej zaplanowanej kampanii marketingowej. W tym celu stosuje się specjalne narzędzie do mailingu, znacznie ułatwiające nam całe to zadanie. Oczywiście nie możemy mylić newslettera z tak zwanym spamem, a więc niechcianą wiadomością, która dociera do odbiorcy. Newsletter powinny bowiem otrzymywać tylko i wyłącznie osoby, które tego chcą, w związku z czym wpisały się na tak zwaną listę newsletterową. To oznacza, iż wyrażają one zgodę na otrzymywanie informacji od naszej firmy. Warto zainwestować w dobre narzędzie do prowadzenia kampanii mailingowych, gdyż może w prowadzeniu efektywniejszych kampanii.

Co otrzymujesz w pakiecie ?

Kupując program otrzymujesz dożywotnią licencje na jego użytkowanie. Podstawowa wersja programu pozwoli Ci na:

AdMailer 5
250 PLN
Podstawowa wersja programu
do 100podstron wyszukiwania adresów @ wgłąb serwisu www
do 50 000wysłanych maili w miesiącu
do 3aktywnych kampanii jednocześnie

Z programem dostajesz GRATIS rok pakietu BASIC oraz 3 miesiące pakietu STANDARD! Oba liczone od daty kupna programu. Rodzaje pakietów, i korzyści jakie wynikają z ich posiadania, znajdziesz tu:

*Podana kwota jest ceną netto

Posiadasz już Program ? Sprawdź dostępne pakiety

BASIC
25 PLNmc
Dla mniejszych firm
do 300podstron wyszukiwania adresów @ wgłąb serwisu www
do 150 000wysłanych maili w miesiącu
do 5aktywnych kampanii jednocześnie
Pomoc technicznaw dni robocze od Poniedziałku do Piątku
Aktualizacje programumożliwość pobierania najnowszych wersji programu
Standard
50 PLNmc
Dla tych którzy nie lubią limitów
bez ograniczeń ilościpodstron wyszukiwania adresów @ wgłąb serwisu www
bez ograniczeń ilościwysłanych maili w miesiącu
bez ograniczeń ilościaktywnych kampanii jednocześnie
Pomoc technicznaw dni robocze od Poniedziałku do Piątku
Aktualizacje programumożliwość pobierania najnowszych wersji programu
VIP
100 PLNmc
Dla wymagających
korzyści pakietu Standarddotyczy limitu podstron, wysyłki oraz kampanii
Priorytetowa pomoc technicznaw dni robocze od Poniedziałku do Piątku
Zdalne w wsparcie technicznemożliwość udzielenia wsparcia za pomocą pulpitu zdalnego
Własne logo programumożliwość ustawienia w programie własnego logo
Aktualizacje programumożliwość pobierania najnowszych wersji programu

*Podane kwoty są cenami netto

Program do wysyłania newslettera – idealne narzędzie do mailingu

Okazuje się, że aby właściwie obsługiwać wysyłkę newsletterów, potrzebujemy specjalnego oprogramowania, ułatwiającego nam to zadanie. Takie narzędzie do wysyłania newslettera pozwala na kompleksowe zaplanowanie oraz zrealizowanie całej kampanii e-mail marketingowej. To jednak nie wszystkie atuty tego typu rozwiązania. Równocześnie, jeśli planujemy newsletter to takie narzędzie pozwala zmierzyć zasięg naszej kampanii oraz jej skuteczność. Jedną z ciekawych propozycji jest właśnie proponowany przez nas Admailer. To naprawdę skuteczny program, który może znacznie ułatwić obsługę wszelkich procesów w zakresie prowadzonej kampanii mailingowej.

Ów Admailer służy mianowicie do automatycznego wysyłania mailingu. Ten newsletter program jest bardzo intuicyjny, dzięki czemu bez większego problemu nauczymy się jego obsługi. Przy tym pomocny jest przy gromadzeniu bazy mailowej oraz dalszej wysyłki mailingu. Znacznie usprawnia przeprowadzenie całej kampanii. Jeśli chodzi więc o email marketing, to takie narzędzie z pewnością będzie tutaj bardzo dobrym wyborem. W dodatku program posiada atrakcyjny wygląd, dzięki czemu jest naprawdę prosty w obsłudze. To sprawia, iż wielu klientów docenia wygodę korzystania z naszego narzędzia.

Sprawdzone narzędzie do prowadzenia kampanii mailingowych

Jeśli planują Państwo email marketing, to proponujemy sprawdzone narzędzie, które to znacznie ułatwi Państwu to zadanie. Nasz program umożliwia bowiem łatwe wysyłanie wiadomości do określonej wcześniej grupy odbiorców. To dobry sposób na pozyskanie nowych klientów i rozwój firmy. Taka forma reklamy, która ma charakter bezpośredni jest bowiem relatywnie tania, a przy tym niezmiernie skuteczna. Stąd też wielu przedsiębiorców docenia możliwości email marketingu. Zachęcamy również Państwa do skorzystania z naszej propozycji.

Oferowane przez nas narzędzie do prowadzenia kampanii mailingowych przede wszystkim jest bardzo proste w obsłudze. Dzięki temu każdy bez większego problemu będzie mógł przygotować skuteczną kampanię. Równocześnie później będzie można zbadać rezultaty przeprowadzonej kampanii. Warto więc zainwestować w tego typu rozwiązanie, gdyż może ono przynieść naprawdę mnóstwo korzyści dla firmy. Obecnie jest to jedna z lepszych form reklamy oraz pozyskiwania nowych klientów.

Kup teraz

Rozpoczniej wysyłkę jeszcze dziś. Kliknij przycisk aby
przejść do formularza zakupu

NASI PARTNERZY
Pozycjonowanie stron
Chat z konsultantem

Masz pytania ?
Nasi konsultanci dostępni są w godzinach
od 8 do 16 – chętnie odpowiedzą na Twoje pytania