Łatwy i skuteczny e-mail marketing

Planujesz realizować kampanie mailingowe, rozsyłać cyklicznie newslettery, a może masz własną bazę adresów e-mail i chcesz na niej zarabiać – AdMailer daje takie możliwości.

AdMailer5 - Łatwo wyszukuj adresy email w Internecie

Łatwe pozyskanie adresów e-mail z internetu

Program umożliwia łatwe wyszukiwanie w internecie adresów e-mail za pomocą wyszukiwarek na wybrane słowa kluczowe. Potrafi importować adresy e- mail z plików tekstowych, z treści, z forów oraz katalogów, pozwala również dodawać własne adresy.
Dowiedz się więcej

AdMailer5 potrafi w wyjątkowo skuteczny sposób pozyskać adresy poczty elektronicznej Twoich potencjalnych klientów. Wystarczy wprowadzić interesującą Cię branżę w jakiej chcesz pozyskać kontrahentów, a ich adresy automatycznie zostaną wyszukane i dodane do stworzonej wcześniej grupy. Program dodatkowo pozwala na importowanie adresów e-mail z plików tekstowych, katalogów oraz ręczne ich wprowadzanie. Dodawanie adresów e-mail nigdy nie było równie proste i skuteczne. Dzięki tak rzetelnie zbudowanej bazie adresów będziesz mógł sukcesywnie powiększać swoje grono klientów.
AdMailer5 - Łatwe wysyłanie tysięcy wiadomości

Proste wysyłanie tysięcy wiadomości

Dzięki automatyzacji oraz intuicyjności programu, za jednym kliknięciem myszki będziesz w stanie wysłać tysiące maili w zdefiniowanych wcześniej częściach! Całą resztę pracy wykona za Ciebie program..
Dowiedz się więcej

Program AdMailer5 pozwoli Ci na wysłanie dużej liczby maili do potencjalnych klientów, przy minimalnym nakładzie pracy własnej. Jest to bardzo proste, po stworzeniu bazy adresów, wystarczy ustawić ile wiadomości ma zostać wysłana podczas jednej sesji i już. Jedno kliknięcie i tysiące firm, klientów dowie się o Twoim istnieniu i Twojej działalności. Jest to świetna metoda na m. in. ogłaszanie promocji.
AdMailer5 - Pełne statystyki wysyłki

Statystyki odczytanych wiadomości

AdMailer5 pozwala na ocenę skuteczności mailingów poprzez dostęp do zakładki statystyki. Oddajemy do dyspozycji klienta narzędzie informacyjne które pozwala na wyciągnięcie przydatnych wniosków w dalszej kampanii reklamowej. Przekonaj się sam.
Dowiedz się więcej

Program pozwala na zbieranie informacji o wysłanych mailingach, przechowuje ich statystyki w których znajdziesz m. in. ile z wysłanych wiadomości została otworzona, na jaką część odpowiedziano i ile wykonanych zostało kliknięć w odnośniki znajdujące się w wiadomości. Daje to możliwość na wyciągnięcie wniosków, dzięki którym sprzedaż w Twojej firmie może znacznie wzrosnąć.
AdMailer5 - Kreator newslettera na Twoją stronę

Newsletter na Twoją WWW

Chciałbyś mieć newsletter na swojej stronie? Nic prostszego! Program sam za Ciebie wygeneruje kod, który później wystarczy wkleić na stronę, i możesz cieszyć się newsletterem, który będzie zintegrowany bezpośrednio z programem.
Dowiedz się więcej

Jest to kolejna funkcjonalność ułatwiająca rozwój Twojego biznesu w internecie. Poprzez newsletter na swojej stronie pozyskasz nowych, potencjalnych klientów. Nie warto więc dłużej czekać. Program AdMailer5 pomoże Ci w wygenerowaniu kodu, który następnie wystarczy zamieścić na stronie. Wszystkie maile przechowywane są w bazie programu, w zdefiniowanej przez Ciebie grupie, więc nie będziesz musiał nic więcej robić.

Oraz wiele innych funkcjonalności

AdMailer5 - Filtrowanie adresów
Filtrowanie adresów (np. tylko biuro@, bok@, sprzedaż@)
AdMailer5 - Responsywny design narzędzia - korzystaj także na komórkach i tabletach
Responsywny design narzędzia – korzystaj także na komórkach i tabletach
AdMailer5 - Eksport adresów
Eksport adresów
AdMailer5 - Oczyszczanie bazy mailowej
Oczyszczanie bazy mailowej
AdMailer5 - Szybka testowa wysyłka
Szybka testowa wysyłka
AdMailer5 - Test antyspamowy
Test antyspamowy
AdMailer5 - Gotowe szablony maili
Gotowe szablony maili
AdMailer5 - Opcja wypisz mnie z mailingu
Wstawienie linku „wypisz mnie z mailingu”
Wstawienie linku „Chcę ofertę” -> wysłanie drugiej wiadomości z ofertą
AdMailer5 - Personalizacja wiadomości
Możliwość stosowania synonimów (każdy mail będzie lekko inny)
Personalizacja wiadomości („Witaj Ania! …”)
AdMailer5 - Harmonogram wysyłki
Wysyłanie wiadomości z załącznikami
Wysyłanie wiadomości graficznych na podstawie załącznika
AdMailer5 - Harmonogram wysyłki
Harmonogram wysyłki (wysyłka wt-czw w godzinach 9-16:00 jest wg. statystyk najskuteczniejsza). Planowanie wysyłki od konkretnej daty.
AdMailer5 - Harmonogram wysyłki
Obsługa wielu kont SMTP
Serwer: oparty o system Linux PHP Wymagane: >= 5.3.0 Zalecane: >= 5.4.0 (uruchomione jako moduł, nie jako CGI) MySQL >= 5.0 (wielkość bazy min. 100MB) Dodatkowo: FTP (min. 25MB) Moduły: Wyłączony tryb safe_mode (safe_mode = Off), Wyłączona ścieżka open_basedir (;open_basedir =), CRON (Harmonogram zadań), cURL (z obsługą opcji CURLOPT_FOLLOWLOCATION), PDO Mysql, IonCube (od v3.1.29), OpenSSL >= 1.0.0, mod_rewrite Funkcje z grupy Imap, Funkcje z grupy Mcrypt. Przeglądarka internetowa: FireFox >=3.5